Oferta FUTROSTYL obejmuje gotowe wyroby kuśnierskie, naprawę i regenerację odzieży ze skór futerkowych, szycie na miarę, oraz przeróbki futer używanych. Wykonujemy usługi zarówno z materiału własnego jak i powierzonego, a dzięki doświadczeniu i finezji łączymy ekskluzywność z nowoczesnością. Nasz fach jest naszą pasją - i tak też podchodzimy do każdego zlecenia.
 


Oferta odzieży futrzanej.Futrostyl

Proponujemy gotowe wyroby futrzarskie, naprawe i regenerację odzieży futrzanej, szycię na miarę, oraz przeróbki futer używanych. Zajmujemy sie szyciem z materiału własnego i powierzonego, a dzięki doświadczeniu i finezji łączymy ekskluzywność z nowoczesnością.

Dobieramy właściwą technikę kroju zależnie od rodzaju okrywy włosowej skóry, tak aby uzyskać atrakcyjny efekt końcowy.

Wykonujemy całkowite przeróbki futer używanych, oraz drobniejsze poprawki typu: skrócenie futra, zwężenie lub poszerzenie futra, wymodelowanie lub wymiana kołnieża, wymiana podszewki, korekta zapięć, obszycie futrem odzieży, reperacje i naprawy itd.

Doradzamy najlepsze rozwiązania uprzednio dokonując oceny jakości powierzanego surowca. Futro, które leży w szafie może okazać się świetnym materiałem. Czasem wystarczy ciekawy pomysł na odpowiedni fason, by stworzyć nowy ulubiony płaszcz (kurtkę, kamizelkę, czapkę...) właścicielki.

Oferujemy modę i wygodę.

 

 

 


© Copyright Futrostyl 2009 - Wszelkie prawa zastrzeżone

odwiedzin: 3810 dzisiaj: 40 on-line: 2 istnieje: 4600 dni load: 0.512 sek