Jesteśmy doświadczoną firmą istniejącą na rynku od 1992 roku. Nasza specjalność to szycie futer na miarę zgodnie z oczekiwaniami klienta. Proponujemy doradztwo co do wyboru skór futra, odpowiedniej stylizacji w zależności od potrzeb dostosowując fason do rodzaju sylwetki. Zajmujemy się również przerabianiem i naprawą futer użytkowanych. Jesteśmy otwarci na zamówienia indywidualne jak i hurtowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą charakteryzującą się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia.
 


O firmie FUTROSTYLSzycie Naprawa Renowacja Futer

Doświadczenie nabyte w dziale wzornictwa Krakowskich Zakładów futrzarskich umożliwia nam wykorzystanie najlepszych technologii kuśnierskich. Futrzarstwo jest naszą domeną, zarówno od strony przygotowywania szablonów jak i kroju skór futerkowych (pospolitych i szlachetnych). Naszą specjalnością jest szycie futer na miarę. Oferujemy fachową pomoc, co do wyboru surowca (skór, błamów, itp). Proponujemy odpowiedni strój tak, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Ułatwiamy podjęcie decyzji, jaki rodzaj futra będzie najbardziej odpowiedni dla każdej pani. Szeroka gama dostępnego na rynku surowca wymaga dobrego smaku kuśnierza. Odpowiednie dobranie rodzaju futra uwzglęniające jego kolorystyke, charakter włosa i jakość skóry, jest kluczem do uzyskania właściwego efektu.

Nasze kuśnierstwo to również przerabianie, naprawa i regeneracja futer używanych. Przerabiając futro, proponujemy atrakcyjny fason dostosowany do rodzaju sylwetki. Chcemy, aby w końcowym efekcie futro wyglądało jak nowe, nie tylko jeśli chodzi o aktualne trendy mody, ale również od strony okrywy włosowej. Pragniemy, aby uszyte przez nas futro stało się ulubionym futrem właściciellki, również to, które do tej pory bezczynnie wisiało w szafie. Umożliwia to zmiana fasonu na aktualny model. Wykonujemy usługi indywidualne bez względu na: rozmiar, rodzaj sylwetki, krój, formy, fason, itd. Podejmujemy zlecenia stałe jako wykonawcy i podwykonawcy. Gwarantujemy fachowość i atrakcyjnie ceny.

Nasz fach jest naszą pasją - i tak też podchodzimy do każdego zlecenia.

Zapraszamy stałych klientów, oraz panie, które nas jeszcze nie odwiedziły.

 

 

Trochę historii

W 1992 roku dwoje młodych przyjaciół, absolwentów technikum kuśnierskiego postanowiło założyć własny zakład kuśnierski. Pracowali ówcześnie w Krakowskich Zakładach Futrzarskich poznając poszczególe etapy produkcji futer. Wyspecjalizowali się w technologi kroju, wzornictwa i usług. Zdobyte tam doświadczenie i pasje przelali na nowopowstały zakład "Futrostyl".

Dzięki dużemu zaangażowaniu, pracowitości i energi zarówno założycieli, jak i pracowników współpracowliśmy z wieloma mniejszymi i większymi nie tylko krakowskimi firmami (np. Moda Polska). Nasza pracownia, szyjąc dla krakowskich sklepów, oraz jako podwykonawcy dla innych firm, uzyskała dobrą opinię wśród fachowców. Tworzyliśmy również nowe wzory futer na zlecenie innych zakładów produkujących futra na eksport.

 „Futrostyl” coraz częściej podejmował prace nietypowe. Uzupełniał garderoby krakowskich teatrów. W uszytych przez nas  futrach występowały gwiazdy znane nie tylko z drewnianej sceny, ale i z telewizji. Dopełnialiśmy  średniowieczne stroje krakowskiego bractwa rycerskiego. Z czasem wyspecjalizowaliśmy się szyciu futer na miarę…..również  dla bardzo wymagających klientów.

 Już przez 20 lat dbamy o naszych klientów, jesteśmy otwarci na kuśnierskie zlecenia i nowości.
 

 

 

Specjalizacja

Zajmujemy się wszelkimi pracami związanymi z futrzarstwem. Szyjemy futra „od podstaw” – tworzymy nowe wzory. „Opiekujemy się” również futrami używanymi przez klientów (całkowite przeróbki, naprawa, odnowa). Naszą domeną jest szycie futer na miarę dla indywidualnego klienta bez względu na rodzaj sylwetki, fason, krój. Modelujemy futra wg upodobań pań zgodnie z aktualnymi trendami mody.

 

 

Doświadczenie

Futrzarstwo to dziedzina, którą poznawaliśmy już w szkole. Nasze pierwsze kroki to technikum kuśnierskie i Krakowskie Zakłady Futrzarskie, a więc: krojenie i szycie futer, modelowanie wzorów dla włoskich firm futrzarskich, pracownia wzornictwa i usług. Następny krok to Futrostyl. Obecnie nasza pracownia ma już 20 lat praktyki. Jakość naszej pracy miały okazję docenić krakowskie sklepy, oraz wymagający, nie tylko indywidualni klienci np. krakowskie teatry. Ciągła obserwacja trendów futrzarskiej mody połączona z doświadczeniem, dała efekty współpracy z krakowskimi kupcami, oraz (a obecnie przede wszystkim) z indywidualnym klientem, który ceni sobie szyk elegancję.

 


© Copyright Futrostyl 2009 - Wszelkie prawa zastrzeżone

odwiedzin: 3814 dzisiaj: 3 on-line: 1 istnieje: 4601 dni load: 0.477 sek